AVnoc

20.10 | 19:00 Bilety | Going. Hevre+1
79KB

64KB

Out Of Your Mind to psychodeliczna podróż po przestrzeniach świadomości naszych umysłów, która porusza kwestię intensywnej więzi człowieka z życiem. Duet z Francji analizując nasze relacje ze światem, w miejsce brutalnej, autorytarnej i dystopijnej perspektywy rzeczywistości, jaką oferuje postęp technologiczny, wyznacza nową, bardziej optymistyczną ścieżkę zanurzając widzów w galaktyce obrazów.


59KB

ALEA(s) | ALEA(s)

  BE

ALEA(s) to kolektyw audiowizualny z Brukseli łączący siły ilustratora FSTN, muzyka i producenta syntezatorów Shakmata oraz projektanta grafiki Borisa Wilmota. Ich żywiołowe występy to improwizacje tworzone w czasie rzeczywistym, łączące animację i ilustracje rysowane na żywo z muzyką elektroniczną.


37KB

Unify to performance audiowizualny austriackiego artysty, opracowany we współpracy z artystą dźwiękowym Arno Deutschbauerem. Droga Mleczna,  nasza macierzysta galaktyka, została przeanalizowana, udźwiękowiona i wizualnie przedstawiona jako żywa, oddychająca istota, która ulega zniekształceniu w zależności od jasności gwiazd. Te i inne wartości są analizowane w czasie rzeczywistym. Dźwięk manipuluje obrazami w takim samym stopniu, w jakim obrazy wpływają na dźwięk.